WIOSNA, WIOSNA...

OMNIBUS 2012

21 marzec to data doskonale znana wszystkim, zwłaszcza uczniom, Wiosna, Wiosna już przyszła! Jak co roku ten dzień jest poświęcony zabawom, turniejom i konkursowi Omnibus. Od samego rana najmądrzejsze umysły naszej szkoły walczyli o tytuł Omnibusa 2012 w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Walka nie była łatwa, trzeba było wykazać się dużą wiedzą do tego dodamy stres i na proste pytania brakuje odpowiedzi. Omnibusem w Szkole Podstawowej został Kacper Egiert uczeń klasy VIa, a w Gimnazjum Emilia Baranowska uczennica klasy IIIGB.

W trakcie trwania zmagań umysłowych, uczniowie klas I, II i III SP zaprezentowali swoje umiejętności taneczne recytatorskie oraz wokalne.

Nie zabrakło również konkurencji dla wszystkich pozostałych uczniów, którzy w rywalizacji sportowo - umysłowej spędzili pozostałą część dnia.

Mam nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili, bo następna taka impreza za rok!